Місяць знижок на квартири у ЖК GLOBUS Central Park

Лише з 1 по 28 лютого 2021 року ви можете отримати знижку у 6% на придбання квартири своєї мрії у елітному житловому комплексі GLOBUS Central Park по вул. Мечникова, 16.

GLOBUS Central Park – це:

  • Сучасна архітектура.

Примітна прямими лініями і багаторівневістю фасаду, а також класичними тонами опорядження — чорним, білим і коричневим, темні профілі вікон будуть гармонійно виглядати в загальній картині, а скляні огорожі на балконах додадуть легкості.

  • Власне подвір’я з ландшафтним дизайном.

Прибудинкову територію облагородять для прогулянок і відпочинку дорослих та дітей, а завдяки віддаленості комплексу від трас і доріг тут не буде шуму та пилу.

  • Затишне розміщення комплексу у розвиненому районі.

Central Park знаходиться в розвиненому районі Львова недалеко від старого центру — при необхідності туди можна доїхати за 7 хвилин. Поруч є все необхідне для комфортного життя: магазини та крамнички, садочки та школи, спортивні секції та фітнес центри, аптеки та лікарні, бібліотеки та музеї, ресторани та торгові центри.

Майбутні власники апартаментів не лише насолоджуватимуться простором, а й матимуть власний підземний паркінг та чудову можливість за лічені секунди дістатись власної машини не виходячи на вулицю.

Контакти

Телефон відділу продажу:
+38 (067) 67 77 772
Відділ продажу:
м. Львів, вул. Джорджа Вашингтона,1
Прокласти маршрут
Пошта:
info@globus.org.ua